.Aktualności

27-02-17

Zenek Martyniuk Super Osobowością Gala 25 lat Super Expressu


Kolejny wielki dzień zapisał się w annałach naszej historii. Nominowany do nagrody Zenon Martyniuk zdobył upragnioną przez wielu statuetkę „Super Osobowości”. „Nie wiem po prostu co mam powiedzieć. Jestem po prostu zaskoczony tym wyróżnieniem (…) że się znalazłem w tym gronie. To są po prostu moi idole Maryla Rodowicz, Grzegorz Skawiński, Edyta Górniak, Doda”

27-02-17

TVP chwali się wynikami z sylwestra. Wszystkie robią wrażenie, ale król wieczoru był tylko jeden!


Miliony osób oglądały TVP w sylwestra. Największą oglądalność, sięgającą 5 mln, miał koncert piosenkarza disco polo, Zenona Martyniuka w Dwójce - wynika z komunikatu prasowego Telewizji Polskiej. Noc sylwestrową 2016/17 spędziło przed odbiornikami telewizyjnymi 13 mln Polaków. Największą widownię zgromadziła telewizyjna Dwójka - podała w noworocznym komunikacie Telewizja Polska.

27-02-17

Czekam na Ciebie Premiera 8 marzec 2017


Drodzy Fani długo kazaliście sobie czekać na nasz najnowszy teledysk do piosenki "CZEKAM NA CIEBIE". Już niedługo gorąca premiera.Zapamiętajcie datę 8 marca 2017 roku premiera teledysku na kanałach: POLO TV, DISCO POLO MUSIC, POWER TV, TO!TV i innych. Dziś nie lada gratka

27-02-17

Zenek Martyniuk: Kochałem Bońka, chciałem nim być. Teraz czekam na duet ze Szczęsnym


Grywa Pan jeszcze w piłkę? Niestety, brakuje na to czasu. Ostatni raz kopaliśmy z dwa lata temu. Wcześniej zdarzało nam się to regularnie. Mieliśmy zwyczaj, że w poniedziałki spotykaliśmy się po weekendowych koncertach. Latem biegaliśmy po boisku przy obiektach Włókniarza, zimą – na hali. Grali z nami moi koledzy, byli jagiellończycy – Jarek Michalewicz, Darek Bayer, Czarek Kulesza.