.Aktualności

02-07-20

Zenek Martyniuk gwiazdą najnowszej kampanii MediaMarkt


MediaMarkt lubi zaskakiwać. Tym razem w roli głównego bohatera kampanii reklamowej sieci wystąpi Zenek Martyniuk. „Król disco polo” będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z bogatej oferty produktów i usług MediaMarkt. Kampanię „Lato z Zenkiem w MediaMarkt” otworzył film teaserowy, który pojawił się pod koniec czerwca br. w mediach społecznościowych.

MediaMarkt od lat jest postrzegany jako marka bliska polskim konsumentom, odpowiadająca na ich potrzeby. Działania firmy koncentrują się na dostarczaniu użytkownikom najnowszych urządzeń i kompleksowych rozwiązań w zakresie elektroniki użytkowej.

Firma potrafi od lat skutecznie docierać do szerokiego grona odbiorców zaskakując innowacyjnością i przebojowością swoich kampanii reklamowych. W jakości 3D ożywiała ulubieńców kilku pokoleń Polaków (Tytusa, Romka i A’Tomka), śmiało stawiała na nietypowe poczucie humoru (Łowcy.B), w spotach „Odkryj w sobie dziecko” żartobliwie opowiadała o zaletach obcowania z technologiami w każdym wieku.

W najnowszej kampanii MediaMarkt, która rozpoczęła się pod koniec czerwca br., występuje Zenek Martyniuk, najpopularniejszy w naszym kraju artysta. Pomimo statusu megagwiazdy cieszy się niesłabnącą sympatią i zaufaniem milionów Polaków. W filmach i spotach reklamowych wciela się w rolę doradcy, pomagającego klientom w dokonywaniu wyboru urządzeń i usług z bogatej oferty sieci handlowej. Rekomendacje w muzycznej oprawie Zenka z pewnością wpadną w ucho nie tylko miłośnikom muzyki disco polo i będą towarzyszyły Polakom podczas letniego wypoczynku.

Cieszę się, że dołączyłem do ekipy MediaMarkt. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo się pogubić wśród coraz to nowszych urządzeń bez końca porównując różne modele. Dlatego warto zaufać sprawdzonej marce, jaką jest MediaMarkt. Z przyjemnością będą pomagał klientom sieci w poszukiwaniu ciekawych ofert sprzętowych i zrobię to śpiewająco – mówi Zenek Martyniuk.

 

Pod hasłem kampanii „Lato z Zenkiem w MediaMarkt”, kryją się również liczne oferty promocyjne, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie online mediamarkt.pl.

Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka. Ta muzyka w wakacyjne dni grać może na najbardziej nowoczesnym sprzęcie w bardzo przystępnych cenach – mówi Ewelina Piątek, Manager ds. marketingu sieci MediaMarkt.

Na kampanię z udziałem Zenka Martyniuka składają się działania w Internecie i social mediach, spoty radiowe i TV. Za całościowy koncept i realizację nowej kampanii w radiu i telewizji odpowiada agencja Heart&Brain, za produkcję spotów dom produkcyjny IDEAL. Planowanie i zakup mediów realizowane jest przez Dział Planowania Mediów MediaMarktSaturn Polska. Działania w Internecie i social mediach koordynuje zespół marketingu MediaMarktSaturn Polska. Realizacją kampanii w mediach drukowanych zajmuje się agencja Gutenberg Networks, a działaniami PR agencja Hill+Knowlton Strategies.

O MediaMarkt

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno premierowe, innowacyjne produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz produkty marek własnych. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego nieustannie rozwija wielokanałowy model sprzedaży.

 

23-06-20

Sto lat Zenek


20-05-20

Dzień Matki w TVP


Na Dzień Matki przygotowaliśmy dla Was wspaniały koncert ❤️ #DlaCiebieMamo ❤️ #naŻYWO we wtorek 26 maja w TVP1 o 17:55

23-04-20

Król disco polo - Zenon Martyniuk zaśpiewał w wyjątkowym miejscu!


Zenon Martyniuk to niekwestionowany lider wśród wykonawców muzyki tanecznej. Jego przeboje zdominowały wszystkie szanujące się imprezy w kraju.  Dość powiedzieć, że kilka utworów artysty osiągnęło w serwisie YouTube kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a największy hit „Przez Twe oczy zielone” zbliża się do granicy 200 mln odtworzeń! Ta ogromna sława i uznanie ma odzwierciedlenie w wystąpieniach scenicznych Zenka.  Ostatnio pojawił się w programie „Jaka to melodia”, gdzie wykonał swój wielki przebój „Życie to są chwile”.  Krótki recital króla spotkał się z dużym zachwytem publiczności. Chwalebnym okrzykom i gromkim brawom nie było końca. 
https://disco-polo.info/krol-disco-polo-zenon-martyniuk-zaspiewal-w-wyjatkowym-miejscu-zobaczcie-video?fbclid=IwAR1SrsrmpGG7uROnwuazrbsX_RIdoKhfzMizf0omkWZOzvvEygkQAtGfTp8

11-04-20

„Zenek” – kinowy przebój o królu disco polo już w niedzielę 12.04.2020 na TVP VOD


„Zenek”, fabularna historia jednej z największych gwiazd muzyki disco polo, Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, już od 12 kwietnia będzie dostępny w TVP VOD. Film zgromadził w kinach ponad pół miliona widzów.

08-04-20

Wielkanoc 2020


Niech Zmartwychwstały Chrystus
oświeca drogi codziennego życia,
obdarza błogosławieństwem
i pomaga życie czynić szczęśliwym.
Wesołych i ciepłych świąt Wielkanocnych!

08-03-20

8 marca Dzień Kobiet


Z okazji tego szczególnego dnia
chcielibyśmy Ci życzyć
wszystkiego najlepszego,
spełnienia wszystkich marzeń
zarówno tych malutkich,
jak i troszkę większych.
Pamiętaj, że świat bez kobiet
nie miałby sensu…

07-03-20

Gwiazdy Disco Polo kiedyś i dziś


W sobotę 14 marca stacja Polsat zadebiutuje z nowym programem "Disco Polo - 25 lat później", którego prowadzącym będzie Marcin Miller. Poniżej możecie natomiast zobaczyć, jak gwiazdy disco polo wyglądały w przeszłości i jak zmieniły się w ciągu kilku, a nawet kilkunastu lat. >>>więcej

23-02-20

Zenon Martyniuk z wyjątkową niespodzianką


Dzisiejsza NIESPODZIANKA dla naszych Wesołych Robaczków!  Odwiedził nas wyjątkowy gość Pan Zenon Martyniuk Akcent Polska oczarował dzieci rozmawiając i śpiewając przedszkolakom „Puszka Okruszka”, „Pszczółkę Maję”, „Stokrotkę” i oczywiście ”Przez twe oczy zielone”. Spotkanie intensywne i bardzo sympatyczne. Ciężko było nam się pożegnać, mamy jednak nadzieje, że takich niespodzianek będzie więcej. Dzieciaki na długo będą wspominać osobę Pana Zenon Martyniuk A my dziękujemy za radość i uśmiech wywołane na twarzach dzieci. bo to najcenniejsze. – Pisze zachwycona wizytą Zenka placówka.  >>>więcej

13-02-20

Kino Helios Atrium Biała. Premiera filmu "Zenek"


Premiera filmu "Zenek" Jana Hryniaka ściągnęła do kina Helios Atrium Biała setki widzów. Nie zabrakło aktorów. Przyjechali Jakub Zając, Klara Bielawka i Jędrzej Bigosiński. Na białostockiej premierze był oczywiście sam król disco polo Zenek Martyniuk i jego żona - Danuta Martyniuk. >>>więcej